Schrijf ons
We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Schrijf ons
We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Verkrijgbaar in 2 kleurencombinaties
wit
Blouses behoren gewoon in elke kleerkast. Ze worden in het privéleven uiterst graag gedragen en gelden ook bij het werk als essentiële basic. De damesblouses uit de Mewa AMONDO® collectie met 3/4 mouw zijn speciaal bestemd voor hotel en gastronomie – niet enkel als een praktische allrounder maar ook voor een echte sterrenstatus.
Het hoogwaardige weefsel met stretchdeel voelt aangenaam aan en de vrouwelijke snit valt meteen positief in het oog. Ingewerkte zijsplitten zorgen voor meer bewegingsvrijheid.
Gebruiken in plaats van bezitten
Onze handige full-service.
Wij adviseren u individueel en helpen u de juiste producten te vinden.

Voor een uniforme en professionele uitstraling brengt de borduur- en emblemenservice van Mewa op verzoek individuele belettering en logo's op uw kledingstukken aan.
Hoofdkenmerken
Gewicht
maten
Ideaal toepassingsgebied

Welk product voldoet het best aan mijn voorwaarden?
Knopen
Vorm
Mouwen
Kraag
Materiaal
Hoofdkenmerken
Gewicht
maten
Ideaal toepassingsgebied

Welk product voldoet het best aan mijn voorwaarden?
Knopen
Vorm
Mouwen
Kraag
Materiaal
Concentreer u op uw kerncompetenties terwijl wij voor uw bedrijfstextiel zorgen.
Onze wasprocessen verminderen de impact op het milieu met 85% in vergelijking met standaard huishoudelijke wasprocessen. Dat is mogelijk dankzij een speciaal doseer- en stuursysteem dat de hoeveelheid en samenstelling van het gebruikte wasmiddel bij elke wasbeurt aanpast aan de mate van verontreiniging van het textiel.
Op maat gemaakte kleding voor alle medewerkers, op verzoek bedrukt of geborduurd met naam of bedrijfslogo. Tijdens het adviesgesprek maken we samen met u afspraken over de modaliteiten zoals de leveringsfrequentie en de uitrustingshoeveelheid.
Alle medewerkers krijgen altijd hun eigen kleding terug. Omdat elk kledingstuk een barcode heeft, kan het tijdens het hele was- en verzorgingsproces worden gevolgd. Dit sluit de mogelijkheid op verwisselingen uit.
Levering en afhalen, onderhoud, reparaties en kwaliteits- en veiligheidscontroles zijn inbegrepen.
We zijn gecertificeerd: volgens ISO 9001 (kwaliteitsbeheer), ISO 14001 (milieubeheer), ISO 50001 (energiebeheer) en DIN EN 14065 (microbiologische kwaliteit van textiel/ RABC).
In een gesprek met onze experten krijgt u individueel advies over welke producten het best aan uw eisen voldoen. Samen bepalen we uw uitrustingshoeveelheden en uw leveringsfrequentie en verduidelijken we alle open vragen.
De kosten van de complete dienstverlening vloeien voort uit uw individuele eisen. Daarom zullen onze experts u persoonlijk adviseren om inzicht te krijgen in de volgende vragen:

Mewa is een innovatiekampioen en behoort officieel tot de TOP 100 bedrijven in Duitsland.

Baanbrekend werk voor duurzame textielservice: De Mewa Peak-collectie werd bekroond met de Duitse duurzaamheidsprijs in de categorie "Design"

Mewa is een van de Merken van de Eeuw - en dat voor de vijfde keer op rij.